Зеленський Кирило Харитонович

Головна > Співробітники > Зеленський Кирило Харитонович
port-folio-1-Home-01

Зеленський Кирило Харитонович

Зеленський Кирило Харитонович

Доцент кафедри біомедичної кібернетики, к.т.н., доцент                                                                            

Досвід роботи: 50 років

У 1961 році закінчив Київське військове суворовське училище. З 1961 по 1964 роки – курсант Ленінградського артилерійського училища. Випускник механіко-математичного факультету Київського державного університету ім. Тараса Шевченка 1969 р. за спеціальністю «Математика».

У 1975 році захистив дисертацію на тему «Спрощення математичних моделей для ідентифікації об’єктів» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.02  «Теорія автоматичного управління».

Вчене звання доцента отримав у 1979 році по кафедрі технічної кібернетики Київського політехнічного інституту.

У період з 1971 по 1982 роки – викладач, доцент кафедри технічної кібернетики Київського політехнічного інституту. Тематика наукових досліджень пов’язана із вирішенням задач ідентифікації та адаптивного управління системами із розподіленими параметрами.

З 1982 по 2002 роки – старший науковий співробітник відділу автоматизованих систем управління технологічними процесами Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона АН України.

У 2002 році перейшов на роботу в Університет «Україна» на посаду доцента кафедри вищої математики, у 2003 році перейшов на кафедру інформаційних технологій та програмування, а у 2004 році очолив кафедру комп’ютерного еколого-економічного моніторингу (зараз кафедра комп’ютерних наук). 

З  2018 року є штатним співробітником кафедри біомедичної кібернетики на посаді доцента. 

Сфера наукових інтересів:

Математичні методи моделювання складних об’єктів і систем

Викладає дисципліни:

Теорія автоматичного управління, Моделювання систем, Біомедична кібернетика