Аверьянова Ольга Анатоліївна

Головна > Співробітники > Аверьянова Ольга Анатоліївна
port-folio-1-Home-01

Аверьянова Ольга Анатоліївна

Аверьянова Ольга Анатоліївна

Ст. викладач                                                                         

У 1995 році закінчила факультет авіаційних робіт та перевезень Київського міжнародного університету цивільної авіації та отримала диплом за спеціальністю – «Маркетинг у виробничій сфері».

З 1995 по 1998 р. навчалась в аспірантурі Київського міжнародного університету цивільної авіації. З 1998 по 2003 р. працювала на посаді економіста в комерційній фірмі. З 2003 року займала посаду провідного інженера кафедри Медичної кібернетики та телемедицини Міжуніверситетського медико – інженерного факультету.

З 2008 року по 2013 займала посаду асистента кафедри Медичної кібернетики та телемедицини (нині, Біомедичної кібернетики) НТУУ «КПІ», з 2013 р. - старшого викладача кафедри БМК ФБМІ.

Відповідальна за проходження студентами практик.

Навчальні курси (2015/2016 р.): Проектування інформаційних систем, Системний аналіз, Аналіз та реінжиніринг бізнес-процесів об'єктів управління інформаційних систем.

Коло наукових інтересів: економіка та системний аналіз.

Має 5 публікацій та є співавтором методичних рекомендацій з дисциплін «Системний аналіз» , «Інтелектуальний аналіз даних» та «Інформаційні управляючі системи в телемедицині».

E-mail: olgaaveryanova@ukr.net

Персональна сторінка в системі Intellect: http://intellect.kpi.ua/profile/aoa10