Яценко Олена Володимирівна

Головна > Співробітники > Яценко Олена Володимирівна
port-folio-1-Home-01

Яценко Олена Володимирівна

Яценко Олена Володимирівна

Ст. викладач

Народилася 16 грудня 1973 року в м. Києві, в родині службовців. Вчилася у середній школі № 15 м. Києва, потім у 1992 році закінчила медичне училище № 4, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «сестринське діло». Протягом 1993-1998 рр. навчалася у Міжнародному Соломоновому університеті та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Біотехнічні та медичні апарати і системи» й здобула кваліфікацію інженера-електроніка. Одночасно навчалася у Міжнародному заочному університеті управління персоналом (МЗУУП), який закінчила у 1994 році, отримавши диплом за спеціальністю «Планування і організація роботи з персоналом».

Працювати почала з 1 серпня 1991 р. по 1993 у науково-медичній фірмі «Інтернаучмедвуз-ІНТЕКОН» спочатку оператором ЕОМ, з 1992 р. – медсестрою. Звільнилася у 1993 р. у зв’язку з навчанням в університеті.

З 1998 р. по 2004 рік працювала асистентом медико-інженерного факультету Міжнародного Соломонова університету. З 2004 р. - асистент кафедри медичної кібернетики та телемедицини на Міжуніверситетському медико-інженерному факультеті Національного технічного університету України «КПІ» (нині - кафедра БМК ФБМІ). З 2006 року по теперішній час працює старшим викладачем на цій кафедрі.

Олена Володимирівна читає лекції та проводить лабораторні заняття з дисциплін «Інформатика фізіологічних систем» ,«Системний аналіз», «Проектування інформаційних систем», «Інформатика медичної робототехніки та нанотехнологій».

Має 30 публікацій та є співавтором методичних рекомендацій з дисципліни «Біоінформатика».