Новини

Головна > Загальна > Підсумки ІІ-го Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Комп'ютерні науки"
port-folio-1-Home-01

Нещодавно, були підведені підсумки ІІ-го Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Комп'ютерні науки". Студенти кафедри біомедичної кібернетики КПІ, які роком раніше на "відмінно" захистили свої дипломні роботи, вирішили представити їх на даному конкурсі. Як результат:
- Янковий Ілля Олексійович (наук. керівник - завідуючий кафедри БМК Настенко Євгеній Арнольдович) отримав диплом І ступеня за работу "Класифікатор стану печінки у дітей з патологією гепатобіліарної системи за текстурними статистиками ультразвукового дослідження".
- Бабенко Віталій Олегович і Дидик Анастасія Петрівна (наук. керівник - доцент кафедри БМК Носовець Олена Костянтинівна) отримали диплом ІІ ступеня за работу "Інформаційна система знаходження вірогідного лікування пацієнтів з вродженими вадами серця".
Ми щиро вітаємо наших студентів з блискучим результатом, і сподіваємось, що це стане натхненням для майбутніх дослідників на нові звершення в науці.