Головна > Загальна > Захист дипломних робіт бакалаврів
port-folio-1-Home-01

Захист дипломних робіт бакалаврів

Шановні бакалаври випуску 2016 року!

Нагадуємо Вам, що згідно положення про проведення атестаційних робіт, за тиждень до початку роботи ЕК, Ви маєте надати секретарю весь пакет необхідних документів.

Прохання з уважністю поставитися до даного повідомлення, оскільки ті студенти, які не виконають даної вимоги, будуть відраховані до початку захисту, як такі, що не надали документи в установленням термін.

В такому випадку, правом захисту дипломної роботи Ви зможете скористатися лише через рік.

Весь пакет супровідних документів на методичні вказівки до виконання атестаційних робіт за ОКР «Бакалавр» Ви можете знайти за посиланням:

У випадку будь-яких запитань, прохання звертатись до відповідальної за дипломне проектування на кафедрі біомедичної кібернетики Корнієнко Г.А.