Новини

Головна > Наукові видання та конференції > IV Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки
port-folio-1-Home-01

IV Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки

IV Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки

IV Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “МІЖНАРОДНЕ ЛІДЕРСТВО В XXI СТОЛІТТІ: ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА, СПОРТ, ТЕХНОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТА МІЖНАРОДНИЙ РОЗВИТОК”

Для фізиків, математиків, IT -шників і програмістів, спортсменів, медиків, мистецтвознавців, артистів, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі.

Понад 100 Видатних міжнародних лідерів разом з Вами протягом 2 місяців. (180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань). Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час(зранку, по обіді, ввечері, вночі). Реєстрація на Програму: до 19 лютого 2022 року. Тривалість Програми: 18 лютого - 23 квітня 2022 року. Вручення Міжнародних Сертифікатів: 21-23 квітня 2022 року.

Приєднуйтеся до нашої Програми вже зараз! Це Ваш шанс зробити успішну кар’єру! https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii