Анотації до переддипломної практики спеціалістів

Головна > Анотації до переддипломної практики спеціалістів

2016-2017 н.р.

Група БС-51с

Айвазян Рафік Арутюнович. Інформаційна система медичного центру загального напрямку.
Бойко Владислав Володимирович. Обробка медичних даних в web-додатку.
Гойсан Володимир Ярославович. Створення й адміністрування бази даних.
Грідін Роман Віталійович. WEB-система облiку студентiв.
Гурський Сергій Сергійович.  Аналіз функціональних можливостей медичних інформаційних систем
Давидов Ігор Сергійович. Розробка програмного продукту для парного вирівнювання біологічних послідовностей
Заболотний Дмитро Геннадійович. Створення й адміністрування бази даних
Заводовський Антон Анатолійович. LCMS системи та їх функціональні можливості
Землянов Данило Дмитрович. Розробка мобільних додатків на android
Каліон Максим Олександрович. Дослідження та впровадження навчальних платформ.
Кузнєцова Марина Володимирівна. Розробка Android програми
Лялька Богдан Олександрович.  Розробка програмного забезпечення для визначення показників функціонального стану організму на мобільні пристрої
Мохір Олексій Андрійович. Дослідження систем контролю якості медичних компаній. 
Окунець Юрій Віталійович. Вимірювання пульсу за допомогою мобільних пристроїв на базі Android.
Панічук Даніїл Сергійович. Створення й адміністрування бази даних
Пігарева Дарія Павлівна. Розробка Android програми
Пімкін Тимур Юрійович. Аналіз та розробка алгоритма для Web-додатку
Плетенюк Ірина Валеріївна.
Рибачук Вадим Віталійович.
Шемберко Юрій Ігорович.

2015-2016 н.р.

Група БС-41

Базанов Олексій Денисович.  Создание програмного продукта расчета основных фотометрических характеристик источника света.

Безрук Дмитро Павлович. Розробка веб-інтегрованого середовища дослідження стану системи кровообігу

Буднік Вікторія Юріївна. Моделирование стенозированной коронарной артерии при различных углах вшивки шунта

Валейка Ольга Відмантівна. Создание базы данных медицинских препаратов для военнослужащих

Горєлов Михайло Костянтинович. Інформаційна технологія аналізу сигналів електроенцефалограм для діагностики патологій

Єрьомін Олександр Ігорович.  Розработка интеллектуальной системы дистанционного обучения работы с отечественным диагностическим комплексом ФАЗАГРАФ ® .

Звінський Андрій Юрійович. Самоорганизующаяся нейронная сеть

Левко Даря Володимирівна.  Система поиска оптимального глобального выравнивания в случае перекрытия биологических последовательностей.

Моцний Ярослав Геннадійович. Симметрическое и ассиметрическое шифрование в криптографии

Пеляк Олег Русланович. Навчальна інформаційна система побудови адитивних та ультра метричних філогенетичних дерев

Пустовіт Віта Володимирівна. Аналитическая система принятия решений для врача терапевна (фармакологического направления)

Шапка Олексій Сергійович.  Разработка программной системы оказания первой медицинской помощи в виде приложения на ОС Android

Шарган Микола Михайлович. Исследование зависимости от начальных параметров качества сегментации МРТ изображений мозга методом деформированных моделей

Ющенко Інеса Михайлівна.  Работа с базой данных SQL

Група БС-42

Бондаренко Владислав Юрійович. Компьютеризированная система моделирования постинфарктной аневризмы левого желудочка

Гергець Артем Володимирович. Разработка сервиса пользователя-врача с использованием веб-ресурсов для работы с электронными медицинскими документами

Гребенік Олексій Анатолійович.  Система аналізу фізичного вдосконалення людини

Дранговський Сергій Валерійович. 1С: Медицини. Поліклініка

Ковальов Роман Ігорович. Система анализа физического усовершенствования спортсменов

Моніч Ярослав Вікторович.  Компьютеризированная система психологического тестирования, тренинга и реабилитации

Новак Руслан Валерійович. Система анализа физического состояния спортсмена до та после реабилитации опорно-двигательной системы

Пугач Павло Романович. Разработка приложения под. ОС Android для взаимодействия с BLE устройствами

Радагуз Микола Вікторович.Система анализа состояния человека до и после реабилитации опорно-двигательного аппарата

Свергун Ілля Юрійович. Онлайн система тестрования и рейтингового оценивания студентов

Ткаченко Ірина Олексіївна

Черепанов Олександр Ігорович. Программа передачи DICOM -файлов