Наукові досягнення

Головна > Наукові досягнення

Досягнення кафедри БМК з навчальної та наукової роботи зі студентами та аспірантами відмічені Державними інституціями за останні 3 роки

 

№ п/п Досягнення Файли
1

Призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт по 122 спеціальності у 2019/2020 навчальному році:

1-е місце: Ілля Янковий за темою "Класифікатор стану печінки у дітей з патологією гепатобіліарної системи за текстурними статистиками ультразвукового дослідження" – керівник проф. Настенко Є.А.

2-е місце: Віталій Бабенко та Анастасія Дидик за темою "Інформаційна система знаходження вірогідного лікування пацієнтів з вродженими вадами серця" – керівник доц. Городецька (Носовець) О.К.

завантажити
2 Лауреат академічної стипендії Президента України у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року – студент магістратури Віталій Бабенко (керівник проф. Настенко Є.А.) завантажити
3

Грамота президії Національної академії наук України, видана 23 лютого 2022 року за серію наукових робіт «Пошук персоналізованого клінічного лікування за допомогою генетичного алгоритму і методу аналізу ієрархій». 

Учасники: аспіранти Віталій Бабенко і Олександр Давидько разом з аспірантом Національного фармацевтичного університету Максимом Суворовим.

Керівники: проф. Настенко Є.А., доц. Павлов В.А.доц. Городецька (Носовець) О.К.

завантажити
4

Переможці I-го туру (II-й тур відмінили у зв'язку з війною) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт по 122 спеціальності у 2021/2022 навчальному році:

• Аліна Іванченко за темою "Система диференціальної діагностики захворювань: аутоімунного гепатиту та хвороби Вільсона" – керівник ст.викл. Бовсуновська К.С.
• Ле Дай Зионг за темою "Класифікація та сегментація білих кров’яних тілець" – керівник доц. Городецька (Носовець) О.К.
• Лілія Левчик за темою "Структура даних організації медичної інформації та вибір оптимальних стратегій лікування пацієнтів" – керівник асп. Давидько О.Б.

завантажити