Магістратура

Запрошуємо охочих вступати до магістратури у 2024 році на факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Здобувати рівень магістра можливо на основі ступеня бакалавра або магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) відповідної або іншої спеціальності.

З умовами, правилами вступу, ключовими датами вступної кампаній, вартістю навчання та іншою важливою інформацією про вступ до магістратури можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Кафедра біомедичної кібернетики здійснює підготовку фахівців за:

  • освітньо-професійною програмою («Комп’ютерні технології в біології та медицині» спеціальності 122 Комп’ютерні науки), яка триває 1 рік і 4 місяці й орієнтована на підготовку фахівців певної галузі для подальшої професійної роботи.
  •  освітньо-науковою програмою («Комп’ютерні науки» спеціальності 122 Комп’ютерні науки), яка триває 1 рік і 9 місяців та розрахована на подальшу наукову роботу випускника.

Для вступу до магістратури, незалежно від форми фінансування (бюджет чи контракт) необхідно успішно скласти:

  1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ)
  2. Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)
  3. Мотиваційний лист

ЄВІ являє собою тест у форматі ЗНО/НМТ з іноземної мови та тесту загальної навчальної компетентності, який є обовʼязковим до складання.

ЄФВВ являє собою комплексне фахове випробування у форматі ЗНО/НМТ. Воно є обовʼязковим до складання вступникам на спеціальність 122 Компʼютерні науки замість комплексного фахового випробування.

Мотиваційний лист це викладена письмово у довільній формі інформація про Вашу зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

З програмою предметного тесту з інформаційних технологій в рамках єдиного фахового вступного випробування можна ознайомитися за посиланнями:

122 Комп’ютерні наукиПрограма предметного тесту ЄФВВ

Програма фахового іспиту для осіб із спеціальними умовами участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 або НРК7 у вигляді участі у конкурсному відборі на навчання за результатами співбесіди з іноземної мови замість ЄВІ та/або фахового іспиту замість ЄФВВ:

122 Комп’ютерні наукиОПП “Комп’ютерні технології в біології та медицині”
ОНП “Комп’ютерні науки”
Розклад роботи атестаційної комісії

Розклад проведення вступних фахових випробувань доступний за посиланням. (для осіб із спеціальними умовами участі у конкурсному відборі)

Корисні посилання