Побут

Студенти з інших міст здебільшого розміщаються у 11-ому гуртожитку.

Гуртожиток відноситься до блочного типу крім першого поверха, який є коридорним. Кімнати розділяються на маленькі двомісні з одним двоповерховим ліжком, великі двомісні з двома одномісними ліжками та великі чотирьохмісні з двома двоповерховими ліжками.

У кожного мешканця кімнати є свій власний робочий стіл та стілець, плюс один спільний кухоний, подвійні книжкові полички, тумбочка, шафки для одягу. Усіма цими меблями забезпечує гуртожиток. Електроприлади студенти купують за свій рахунок (наприклад, холодильник, чайник, праску тощо). Також у кімнату проведений інтернет (провідний) звичайно що можна падключати його до роутера.

Робоча кімната гуртожитку — це велике приміщення, де можна займатися своїми справами. Є розетки, столи, стільці та пуфіки. У кімнаті є безкоштовний Wi-Fi, тож без проблем можна підключитися до інтернету. Ключ можна взяти на вахті.

Крім цього у гуртожитку є спортивний зал з різним обладнанням для занять, від легкої атлетики до настільного тенісу.

Крім самостійного приготування страв на кухнях гуртожитку у кожного бажаючого є можливість відвідувати їдальні у 1-ому та 31-ому корпусах. Цінова політика доволі приємна. Графік роботи: пн-пт з 09:00 до 16:00.