Студенство

Під час навчання в університеті студенти отримують набагато більше, ніж знання. Це час для відкриття нових можливостей і знайомств, особистого розвитку та пошуку свого місця у суспільстві.

Студенти кафедри біомедичної кібернетики не лише займаються навчанням та науковою роботою, але й активно беруть участь у студентському житті факультету.

День першокурсника на ФБМІ – це особливий день, який не тільки допомагає студентам познайомитися з одногрупниками та викладачами, але й створює незабутні спогади та сприяє їх адаптації до університетського життя. Одним з традиційних заходів, який проводиться в рамках Дня першокурсника, є посвята у вигляді квесту. Це чудова можливість для студентів розслабитися, насолодитися моментом та забути про навчання на короткий час.

Вже традицією стало святкування Хелловіна не тільки в Україні, а й серед наших студентів. Це свято проводиться у форматі квесту по території КПІ, де учасники занурюються у світ загадок та таємниць, а також випробують свою витривалість та інтелект. Учасники розкривають подробиці загадкового вбивства, розгадують кожен пазл і шукають правду, яка ховається у тінях кампусу.

Одним з найочікуваніших заходів 2022 року став Зимовий бал-маскарад, який був організований з нагоди 20-річчя факультету. Це був неймовірний вечір, коли під ніжні звуки скрипки гості легко кружляли по паркету, танцюючи вальс та насолоджуючись затишною атмосферою. Час пролетів надто швидко, але спогади про цей вечір залишаться в серцях усіх присутніх надовго.

Зимовий бал-маскарад 2022

Перед темними тінями пандемії проходив конкурс у стилі Великої катастрофи, де обирали найкрасивішу дівчину та найпривабливішого юнака факультету – Міс та Містера ФБМІ. За маскою ховалось щось явно більше, ніж просто обличчя. Кожен з учасників проявив свою креативність та оригінальність, створюючи загадковий образ, що в повній мірі відображає передісторію їх персонажа. 

Міс та Містер ФБМІ 2018
Міс та Містер ФБМІ 2018

Благодійний ярмарок на Масляну – справжнє свято доброти та співпереживання. Від запашних млинців до розкішного вибору свічок, мила та іграшок ручної роботи, кожен знайшов щось особливе для себе. Виступи талановитих музикантів, гадання на таро та розпис рун хною додавали загадковості цьому святковому заходу. Але найголовніше – це можливість допомогти ЗСУ та відчути себе частиною великої КПІшної родини.

Благодійний ярмарок на Масляну 2023

Крім святкування, студенти також допомагають абітурієнтам під час вступу, створюючи атмосферу співпраці та підтримки. В якості волонтерів, вони проводять екскурсії,  консультують та роз’яснюють всі нюанси подання документів та заповнення договорів. Крім того, відповідають на безліч питань, пов’язаних з навчальним процесом, що допомагає майбутнім студентам впевнено розпочати свою академічну кар’єру.

День вступника – це неймовірно крутий захід, який відкриває двері у світ незабутнього студентського життя! Тут можна познайомитися з крутими викладачами та студентами, відвідати цікаві майстер-класи, а ще отримати відповіді на всі запитання про вступ. Цей день – можливість знайти свою справжню студентську сім’ю та вибрати майбутню спеціальність.

День вступника 2023

Івана Купала – чудова можливість зануритися в багатовікові традиції українського народу. Під дощем, але з великим ентузіазмом, ми насолоджувалися музикою, фотографувалися та продавали вироби ручної роботи, вилучені кошти з яких, були передані на дрон для ЗСУ.  Це свято ще раз підкреслило важливість єдності в студентській спільноті та нагадало нам, що разом ми здатні досягти більшого.

Івана Купала 2023