Програми з мобільності

Академічна мобільність – це можливість студентів навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами.

Деталі:

Обмін студентами дає можливість студентам пройти навчання в рамках програм обміну (без відриву від навчання і з подальшою здачею сесії) у вузі-партнері за кордоном, познайомитися з системою освіти іншої країни, отримати нові знання та навички.

Обмін може здійснюватися на різній комерційній основі, в залежності від укладеної з вузом-партнером робочої програми на конкретний академічний рік.

Після повернення студенти зобов’язані здати сесію. Складання різниці предметів, що вивчаються у ВНЗ-партнері, проводиться при наявності академічної довідки.

Магістри можуть взяти участь у програмі Erasmus Mundus Joint Master Degree та пройти навчання одразу у 3 університетах.

У структурі КПІ ім. Ігоря Сікорського працює 5 міжнародних центрів, метою яких є розвиток співпраці з відповідними країнами:

Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідає за інформаційну підтримку та документосупровід в питаннях академічного обміну студентів та викладачів, а саме:

  • Інформування та консультування
  • Координація програм
  • Розвиток співпраці з українськими та закордонними університетами
  • Організація інформаційних заходів, спрямованих на популяризацію програм