Теми робіт магістрів професійних на практику

ГруппаПІБ студентаТема атестаційної роботи / магістерської дисертації до наказуНауковий керівник
БС-11мпАлієв Ельдар ІгоровичСистема діагностики тромбоемболії легеневої артерії за даними комп‘ютерної томографії органів грудної клітиниГородецька О.К доцент каф. БМК, к.т.н.,
БС-11мпАтамась Віталій ВікторовичСистема  аналізу  асиметрії  КТ-зображень  для удосконалення процедур виявлення патологіїНастенко Є.А.,  зав. каф. БМК, д.б.н., проф.
БС-11мпВорончук Назарій СергійовичОнлайн система моніторингу здоров’я та взаємодії лікаря з пацієнтомКоваленко О.С.  проф. каф. БМК, проф., д.м.н.
БС-11мпДьомін Богдан ОлександровичМобільний застосунок системи електронної звітності академічної успішності студентівКоваленко О.С.  проф. каф. БМК, проф., д.м.н. (конс. Аверьянова О.А., ст. викл. каф. БМК)
БС-11мпДюмін Олексій ДмитровичВикористання методів глибинного навчання для визначення зони уваги на Т2-зважених зображеннях перфузійної МРТАлхімова С.М., доцент каф. БМК, к.т.н.
БС-11мпЄфремова Софія ВалеріївнаСистема визначення стану хворих на ювенільний ревматоїдний артрит у віддаленому періодіГородецька О.К доцент каф. БМК, к.т.н.,
БС-11мпІванішин Іван ВолодимировичСистема детекції та розпізнавання облич за допомогою методу k – найближчих сусідівБовсуновська К.С., ст. викл. каф. БМК
БС-11мпІванченко Аліна СергіївнаКласифікація  гістологічних  знімків  пухлин  молочної залози на основі локальної порогової бінаризації та машинного навчанняДобровська Л.М.  доцент каф. БМК, к.п.н., доцент
БС-11мпКлимчук Марія ІгорівнаРозроблення веб-сервісу діагностики ракових захворювань шкіри, із застосуванням методів машинного навчанняСердаковський В.С. ст. викл. каф. БМК
БС-11мпЛе Дай ЗионгПрограмне забезпечення для  визначення факторів проблем з ментальним здоров’ям у студентівГородецька О.К доцент каф. БМК, к.т.н.,
БС-11мпЛевчик Лілія ОлександрівнаДіагностичні алгоритми для визначення генетичних мутацій ракових пухлин методами аналізу медичних текстівПавлов В.А. доцент каф. БМК, к.т.н., доцент
БС-11мпНерус Владислав МиколайовичНейронна мережа для виявлення відхилень грудної клітини на рентгенівських знімкахНастенко Є.А.,  зав. каф. БМК, д.б.н., проф.
БС-11мпНікітін Віктор ОлексійовичВизначення типу біологічних тканин за допомогою машинного навчанняНастенко Є.А.,  зав. каф. БМК, д.б.н., проф. (конс: Дубко А.Г., доц. увф. БМІ, доц., к.т.н.)
БС-11мпРагулін Вадим МиколайовичМатематичне моделювання інфекційного захворювання гепатиту СЗеленський К.Х. доц. каф. БМК, доцент, д.т.н.
БС-11мпСазонова Катерина МаксимівнаАвтоматичне визначення функції артеріального притоку на перфузійних зображенняхАлхімова С.М., доцент каф. БМК, к.т.н.
БС-11мпСамоловов Євгеній ГеннадійовичОптимальне управління противірусним лікування ВІЛ-інфекціїЗеленський К.Х. доц. каф. БМК, доцент, д.т.н.
БС-11мпТунда Ілля СергійовичРозробка підсистеми лікарської інтернет-консультаціїКоваленко О.С.  проф. каф. БМК, проф., д.м.н.
БС-11мпШевага Діана ОлександрівнаПрограмний додаток моніторингу рівня стресуГородецька О.К доцент каф. БМК, к.т.н.,
БС-11мпЩур Віталій ЄвгенійовичМатематичне моделювання процесів виникнення і росту пухлин та засобів лікування організмуЗеленський К.Х. доц. каф. БМК, доцент, д.т.н.
БС-11мпЮрочкін Владислав ВолодимировичІдентифікація та аналіз дрібновогневих уражень на МРТ головного мозкуПавлов В.А. доцент каф. БМК, к.т.н., доцент