Діяльність кафедри Біомедичної кібернетики спрямована на підготовку бакалаврів, магістрів, а також спеціалістів вищої кваліфікації у галузі знань
12 «Інформаційні технології» за напрямом підготовки 122 «Комп’ютерні науки».
Кафедра готує фахівців за спеціалізацією «Компʼютерні технології в біології та медицині» компетентних у проектуванні та розробці програмних продуктів. Це дозволяє підготувати спеціалістів широкого профілю, здатних у тому числі до створення медичних інформаційних систем, систем для медичній робототехніки та нанотехнологій, медичних приладів діагностики та моніторингу стану організму, телемедицини. Крім того, кафедра надає грунтовні знання в сфері напрямку інтелектуального аналізу даних, що є все більш актуальним у всьому світі.
Випускники кафедри готуються для роботи у сучасних ІТ компаніях, а також для наукової роботи на теоретичних та клінічних кафедрах вищих медичних навчальних закладів МОЗ України, в науково-дослідних інститутах НАМН та НАН України, державних закладах охорони здоров’я (клінічні лікарні, діагностичні центри), в приватних діагностичних центрах та клініках, в фармакологічних компаніях, у діагностичних закладах України та провідних країн світу. Кадровий склад кафедри налічує 20 співробітників, з яких 11 осіб – професорсько-викладацький склад, 4 – допоміжний персонал, та 4 особи професорсько-викладацького складу, що працюють за сумісництвом. На кафедрі працює 3 доктори наук, 7 кандидатів наук, 3 старших викладача та 2 асистента без ступеню.
Новини
-
Сучасний погляд на моделювання кровообігу людини
Запрошуємо Вас 30.11.2023 о 17:00 на науковий семінар «Сучасний погляд на моделювання кровообігу людини», доповідач професор кафедри БМК, доктор біологічних наук Настенко Євген Арнольдович.
-
Дослідження людського мозку: (як) це ми робимо?
Шановні колеги! 27 жовтня в межах наукових семінарів кафедри біомедичної кібернетики запрошена наша колега з Інституту інформатики Чеської Академії Наук Анна Піднебесна, Ph.D. (Стохастична геометрія).
-
Клас-орієнтовані технології селекції ознак на основі методів штучного інтелекту в задачі диференціації резистентної форми туберкульозу
Пані та панове, маємо запросити Вас продовжити нашу добру традицію, що існувала на кафедрі до епідемії та війни – семінари, що висвітлюють результати наукових досліджень наших колег.