Бакалаврат

Запрошуємо охочих вступати на перший курс у 2024 році на факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Вступ на освітній рівень бакалавра можливий після закінчення школи та отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту (ПЗСО).

Кафедра біомедичної кібернетики здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійною програмою “Комп’ютерні технології в біології та медицині” спеціальності 122 Комп’ютерні науки, яка триває 3 роки і 9 місяців.

З умовами, правилами вступу, ключовими датами вступної кампаній, вартістю навчання та іншою важливою інформацією про вступ на бакалаврат можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Для вступу необхідно успішно скласти:

1. НМТ також можна скористатись результатами НМТ 2022/2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021
  2. Мотиваційний лист